Nasza przygoda rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to rozpoczęliśmy współpracę jako firma rodzinna z jednym z największych i najbardziej zaufanych dostawców zaopatrzenia rolniczego w Europie. Wtedy to trafiliśmy pod skrzydła firmy Grene Polska, jako pierwszy sklep franczyzowy tej firmy.
Oferujemy nie tylko szeroki asortyment, dbamy o jakość świadczonych usług, ale też wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów m.in. dowożąc towar pod wskazany adres.
Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz nieustannym szkoleniom, nasz zespół stara się sprostać wymaganiom klientów. Wspólnie tworzymy przyjazną firmę, w której partnerskie stosunki zarówno z klientami jak i dostawcami są miarą naszego sukcesu.
Nasze indywidualne podejście do potrzeb każdego rolnika, oferowane różnorodne formy finansowania, to coraz liczniejsze grono naszych zadowolonych odbiorców.

 

Sklep działa na pow. 400 m², która została zorganizowana wg wszelkich standardów GRENE i przy użyciu wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej używanej w całej sieci.
Dzięki szerokiej współpracy firmy GRENE z blisko 1000 dostawców z całej Polski i świata, w szczecineckim sklepie mogą Państwo zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników, maszyn rolniczych zarówno polskich jak i zagranicznych, akcesoria do pojazdów rolniczych, artykuły do transmisji mocy, artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą a nawet zabawki rolnicze renomowanych producentów.
Zaufali nam już tacy producenci jak: Ursus, Celli, Belarus, Zetor, Massey Ferguson, Renault, Striegel, He-Va, Sonarol, Dexwal, Stiga i inni.
Oferujemy Państwu również duży wybór pługów, bron, agregatów uprawowych i uprawowo-siewnych, pras do słomy, ładowarek, ładowaczy czołowych, przenośników ślimakowych, rozdrabniaczy do ziarna.
Jesteśmy również jedynym w Szczecinku sklepem z bogatym asortymentem do produkcji zwierzęcej – wyposażeniem budynków inwentarskich, artykułów zootechniczno-weterynaryjnych, elektrycznych ogrodzeń pastwisk, oraz wielu innych produktów niezbędnych w codziennym prowadzeniu hodowli.

Agrotnom Szczecinek. Profesjonalizm w każdym calu.